Śluby

 

Florystyka ślubna dla każdego

Więc bierzecie ślub? Gratulacje! Cieszymy się, że zastanawiacie się nad upiększeniem tej cudownej ceremonii naszymi kompozycjami. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi gotowymi ofertami lub zaprezentowania nam swoich własnych koncepcji. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany, zapraszamy do obejrzenia naszych prac! (link Instagram/Facebook)

           

 

Blossom oferuje dwa rodzaje kwiatowych ozdób:

1. Klasyczna ceremonia – wybierzcie spośród gotowych, starannie zaprojektowanych kompozycji

Pragniecie upiększyć swój wielki dzień bukietami, butonierkami, kompozycjami na stół, ale nie jesteście do końca zdecydowani co do wyboru kwiatów czy kolorów? Nie musicie się już o to martwić – przejrzyjcie nasze gotowe propozycje i wybierzcie tą, która najbardziej Wam się podoba. Następnie wybierzcie elementy, których potrzebujecie w odpowiedniej ilości i skomponujcie własny zestaw! Wybieranie dekoracji nigdy nie było prostsze!
Możliwość zamówienia bez rejestracji – minimum – stała cena i oferta. (minimum 1000) 

                                       

 

2. Wasz Wielki Dzień – przedstawcie nam swój pomysł

Jeśli marzy Wam się kwiatowy łuk, girlandy czy wertykalna kompozycja – cokolwiek sobie wymarzycie – lub po prostu macie własny, konkretny pomysł co do swoich dekoracji – wszystko jest do spełnienia! Chętnie spotkamy się z Wami, wysłuchamy Waszych wizji, przyjrzymy się inspiracjom i postaramy się spełnić Wasze życzenia jak najlepiej. Dostarczamy i montujemy dekoracje w Krakowie i okolicach.
Kontakt – cena zależna od wymaganych materiałów (minimum 8000).      

                                       

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl