Kwiatowa subskrypcja

Kreatywne rozwiązana dla zaspokojenia wszystkich kwiatowych potrzeb

Blossom to pracownia florystyczna składająca się wyłącznie z profesjonalnych florystów znanych z kreatywności, ponadczasowego poczucia stylu, skrupulatnych projektów i wzorowej obsługi. Nasza Subskrypcja Kwiatowa została zaprojektowana, by inspirować i ożywiać świeżymi, sezonowymi kwiatami, podkreślającymi piękno przestrzeni, gdziekolwiek się znajdują – w biurze, restauracji, barze, hotelu czy w mieszkaniu. Kwiaty są indywidualnie dobierane do przestrzeni, by podkreślić jej walory. Przemyślane bukiety są w stanie całkowicie zmienić odbiór pomieszczenia wokół nich, przynieść radość i orzeźwienie, udowodniono nawet, że kwiaty mają natychmiastowo poprawiają samopoczucie ludzi znajdujących się wśród nich.

1. Hotele

Kwiaty jako inspiracja dla tworzenia wspomnień na całe życie

Blossom zdaje sobie sprawę, że luksusowe otoczenie wymaga wyselekcjonowanej roślinności i rzetelnej usługi. Staramy się zrozumieć indywidualne potrzeby naszych klientów, by skomponować unikalny kwiatowy styl, dobrany dla marki oraz przestrzeni, w której mają się znajdować. Naszym zobowiązaniem jest dostarczyć oryginalne kompozycje nieprzeciętnej jakośc.

                                        

 

2. Biura

Kwiaty jako część codziennego życia

Kwiaty są bardzo uniwersalnym dodatkiem, pasującym w każde warunki. Może warto by zmotywować pracowników pięknem wokół nich lub sprawić, by łatwiej zebrali siły na więcej wyzwań w czasie lunchu w obecności orzeźwiającej roślinności? Blossom jest jedną z nielicznych pracowni w Krakowie, która dostarcza bukiety do firm, zachowując różnorodność swoich kreacji i jednocześnie będąc otwartym na kreatywnie podejście do budżetu.  

                          

 

3. Restauracje i bary

Kwiaty jako podkreślenie domowej atmosfery


Tworzymy kompozycje, by inspirować, przyciągając sezonową, domową atmosferą. Zwracamy uwagę na detale i wybór roślinności, gdyż ważne jest dla nas, by nasze bukiety okazały Wasze wnętrza jako ciepłe i zachęcające, rozpoczynające konwersacje, pokazujące Waszą markę w nieco innym świetle. Nasze kwiaty są dostarczane i ustawiane w specjalnie dobranych naczyniach o tej samej porze każdego tygodnia, by dopasować się do Waszego planu dnia i odmienić atmosferę również dla Was.

                           


4. Prywatne mieszkania

Kwiaty jako akcesoria Twojego mieszkania

Dostarczamy cotygodniowo kompozycje dla wielu prywatnych klientów. Projektujemy je według Waszych indywidualnych potrzeb, starając się dogłębnie zrozumieć Wasze oczekiwania i dostosować je do Waszego charakteru oraz przestrzeni, którą mają zdobić. Uwzględnimy również wydarzenia z Waszego życia, którymi się z nami podzielicie – stworzymy subtelną dekorację odpowiednią na zaplanowaną romantyczną kolację lub wesołą dla stołu pełnego gości.

                                       

 

5. Podaruj subskrypcję

Chciałbyś podarować Subskrypcję Kwiatową komuś bliskiemu? Możesz wybrać spośród cotygodniowego, codwutygodniowego oraz comiesięcznego planu. Możesz wybrać długość subskrypcji lub nie określać jej długości i zrezygnować z niej kiedy chcesz.
Chciałbyś podarować komuś pojedynczą usługę? Wybierz Kartę Podarunkową Blossom lub zamów konkretny bukiet z naszej witryny.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl